Akce v roce 2022

bře 26 3 komentáře

Hasičský ples (So)

* začátek ve 20 hodin * hudební kapela RYTMIK

dub 22 Doposud nekomentováno.

Výroční valná hromada sboru (Pá)

* od 19 hodin * v baru Sokolovny Živanice * členové a hosté obdrží pozvánku

čen 10 Doposud nekomentováno.

Hasičské slavnosti Litoměřice (Pá-So)

Celorepublikový sraz hasičstva s nejrozsáhlejší výstavou hasičské techniky od té nejstarší ze sbírek sborů dobrovolných hasičů až po tu nejmodernější a speciální, kterou disponuje Hasičský záchranný sbor České republiky. Zároveň je to také největší z hlediska hasičů nejvýznamnější akce svého druhu v Česku.

srp 06 Doposud nekomentováno.

14.ročník soutěže ručních histor. has. stříkaček Mělice (So)

Družstva soutěží v několika různých disciplínách, ze kterých se do konečného pořadí všechny časy sčítají, tak že do poslední chvíle není jasné, kdo je vlastně vítěz. Hlavní disciplínou je však tzv. koňka, soutěž s historickými koňskými stříkačkami, které jsou staré více než sto let. Nejrychleji nastříkaný terč závisí na rychlosti a fyzické zdatnosti závodníků, kteří stříkačku obsluhují.

zář 10 Doposud nekomentováno.

Retroměstečko - Pardubice (So-Ne)

Statické a aktivní setkání spolků, muzeí a jednotlivců v oboru historické, veteránské, vojenské a branně-bezpečnostní techniky s dynamickými ukázkami. Programová účast složek integrovaného záchranného systému státu a sborů dobrovolných hasičů. Návštěvnické zaměření na rodiny s dětmi a širokou veřejnost.