Kroužek malých hasičů

Kroužek

Datum konání: 10. 4. 2015

V pátek 10. dubna jsme měli v plánu malování topografických map. Počasí bylo tento rok poprvé, tak krásné, že nás vylákalo ven a my jsme šli na procházku po Živanicích. Vzali jsme si s sebou tašku s mapami, pastelkami…Procházku jsme zakončili na dětském hřišti u sokolovny, kde se děti pořádně vydováděly.

Jarní stanování malých hasičů v sokolovně

Datum konání: 28. 3. 2015

V sobotu 28. března proběhla akce „jarní stanování v sokolovně“. Protože letní stanování mělo velice kladný ohlas, rozhodli jsme se tuto akci udělat i na jaře. Počasí venku nám ještě nedovolilo spát venku ve stanech, a tak jsme poprosili TJ Sokol Živanice o zapůjčení sokolovny.

Děti se sešly v 19 hodin, ihned rozbalily spacáky, hry a dobrůtky na přilepšenou. Strávily jsme krásný večer plný dětských her a smíchu.

Hrály se karty, Opice v Africe a další hry….

Děkujeme Sokolu Živanice za poskytnutí a přípravu prostorů pro tuto akci.

Další foto z akce