Hasičské slavnosti Litoměřice 2020 (Pá-So) ---->ZRUŠENO<

12.6.2020
Datum ukončení:
13.6.2020

HS 2020 = HS 2021 (11. - 12.06.2021)

Drazí přátelé, účastníci a návštěvníci Hasičských slavností Litoměřice, hasiči i nehasiči,
tak bez humoru a opravdu s velkým zklamáním Vám musíme oznámit, že i my, přestože jsme do poslední chvíle věřili, že nám Covid-19 nezkazí Slavnosti-20, jsme podlehli tlaku reality a musíme Vám oznámit, že organizační výbor slavností, který se sešel ve virtuálním prostředí a v rouškách, rozhodl, že letos se slavnosti neuskuteční.

Nebude to poprvé, kdy vyšší moc zasáhla do pořádání Hasičských slavností. Živě před očima vidíme, jak jsme s napětím a nadějí chodili v červnu roku 2013 sledovat hladinu Labe a do poslední chvíle věřili, že nám povodně slavnosti nepřekazí. Nepřekazily, pouze o rok posunuly. O to bohatší a velkolepější byly ty v roce 2014.
Neradi bych z posouvání termínu dělali tradici, ale stejně, jako v roce 2013, ani letos nehodláme truchlit, ale celý organizační výbor, který už půl roku intenzivně na přípravě slavností pracuje, využijeme získaný čas k tomu, aby slavnosti 2021 byly zatím nejlepší v historii.

Věříme, že Hasičské slavnosti Litoměřice 2021 nebudou jen oslavou hasičské historie a hasičských tradic ale také oslavou vítězství nad touto zákeřnou chorobu.

Přejeme Vám všem pevné zdraví, pevné nervy a těšíme se na Vás 11. – 12. června 2021 v Litoměřicích.

Hasicske-slavnosti-plakat