Hasičský ples (So)

• začátek ve 20 hodin
  • Sokolovna Živanice
  • hudební kapela RYTMIK
  • cena vstupenky na ples je 180,- Kč.
  • informace o předprodeji vstupenek na tel. 604 311 523, nebo použijte pro kontakt  aktuální odkaz v levém menu stránek Napište nám
  • předprodej vstupenek na hasičský ples bude probíhat dle dohodnutých rezervací předem v Obecní knihovně v Živanicích v neděli 26.ledna 2020, ve čtvrtek 30.ledna 2020 a poslední předprodej bude v neděli 2.února 2020 vždy od 17 do 19 hodin.

!!! Nevyzvednuté rezervované vstupenky budou

po tomto datu nabídnuty případným dalším zájemcům !!!

Kapela Rytmik.jpg

Sokolovna web.JPG

Přiložený plánek je pouze orientační, jednotlivá místa budou upravena

dle daných rezervací k příslušným stolům