Hasičský ples (So)

• začátek ve 20 hodin
  • Sokolovna Živanice
  • hudební kapela RENONC
  • informace o předprodeji lístků na tel. 604 311 523, nebo použijte pro kontakt na Vás aktuální odkaz v levém menu stránek Napište nám
  • předprodej lístků na hasičský ples bude probíhat dle dohodnutých rezervací předem v Obecní knihovně v Živanicích od 17 do 19 hodin v neděli 22.ledna 2017 a ve čtvrtek 26.ledna 2017
  • cena vstupenky na ples je 130,- Kč.
  • Poslední předprodej bude v neděli 29.1.2017 od 17 do 19 hodin!!
  • Nevyzvednuté rezervované lístky budou po tomto datu nabídnuty případným dalším zájemcům.

>> Plánek uspořádání sálu sokolovny hasičský ples zde ( pdf ) <<

POZOR! Plánek je pouze informativní -  jednotlivá místa u stolů budou upravena dle prodaných rezervací k příslušným stolům.